Select Page

Zawieszka do smoczka

Zawieszka do smoczka

Bardzo lubię polskie marki, zwłaszcza takie, które tworzą swoje produkty z miłością i wykonują je ręcznie. Niedawno pisałam Wam o Lilly Handmade Dummy/Bracelet, tutaj możecie przeczytać wywiad z założycielką i twórczynią tych wszystkich pięknych rzeczy. Nasz Antoś jest dzieckiem smoczkowym, od razu zaznaczę, że nie uważam tego za coś złego. Smoczek jest dla niego w większości informacją, że teraz jest czas na drzemkę (w nocy śpi bez smoczka). Smoczek pomaga też na obecne ząbkowanie, bo lubi sobie go gryźć lub po prostu, gdy chce to go sobie ssie i nie widzę w tym żadnego problemu.

Zawieszka do smoczka

Od początku mieliśmy problem z „wypadającym smoczkiem”, znacie to? 😉 Nadal Antek często go wypluwa, czy gdzieś nam spada, to najczęściej dzieje się w samochodzie, a znaleźć smoczek w samochodzie z pozycji pasażera siedzącego obok dziecka, to czasami sztuka. Mieliśmy zawieszkę do smoczka, zwykłą, plastikową, ale… no właśnie, sama nie wiem, gdzie ona jest. Była tradycyjna, plastikowa, często się gubiła. Bardzo się ucieszyłam, że będziemy mogli przetestować zawieszkę do smoczka od Lilly Handmade, tym bardziej, że jej produkty są naprawdę cudne. Zapraszam na jej fanpage.

 

Na prezent, jako gryzak

Taka zawieszka do smoczka to idealny pomysł na prezent. Jeśli nie wiecie, co zakupić jako pamiątkę na chrzest, narodziny, czy gdy idziecie w odwiedziny do malucha, to myślę, że z takiej spersonalizowanej zawieszki ucieszy się każdy. Możecie oczywiście zamówić bez imienia dziecka, albo wykorzystać zawieszkę jako gryzaczek, bo do tego też fantastycznie się sprawdza. Zawieszka do smoczka służy nam jako gryzak, dlaczego? Bo cała zawieszka (łącznie z literkami czy ozdobami) jest wykonana z elastycznych, (lecz twardych) bezpiecznych dla dziecka materiałów. Podczas obecnego intensywnego ząbkowania Antosia (mamy dwa zęby) wieloryb, który znalazł się pomiędzy koralikami, sprawdza się idealnie.

Zawieszka do smoczka – uroczy wygląd

Spójrzcie z resztą, jak ta zawieszka cudnie się prezentuje. Wygląda przeuroczo, od razu mamy na niej imię dziecka. Szybko się ją przypina i zdejmuje. Kolejną zaletą jest jej perfekcyjne wykonanie i solidność. Nasz smoczek nie jest standardowy, jest to tzw. motylek z MAM, a do takich przeznaczony jest adapter, więc bez problemu możecie też do takich smoczków zamówić zawieszkę.

 

Wrażenia Antosia

Na samym końcu muszę wspomnieć o wrażeniach najważniejszego osobnika, czyli Antosia. Maluch był zachwycony zawieszką. Bawił się nią przez dobre pół godziny, oglądał, gryzł, brał do rączek. Do tej pory oprócz zwykłych kolorowych poduszek (które zabawkami nie są, ale jego radość, gdy je widzi jest nie do opisania) nie zaabsorbowała jego uwagi w taki sposób żadna zabawka. Razem z Antosiem serdecznie polecamy Wam produkty Lilly Handmade.

 

Autorka

Katarzyna Nowak

Mama, żona, freelancerka, fotograf, grafik, webmaster. Lubi planować. Wielbicielka książek. Na swoich zdjęciach łapie ulotne chwile. Kocha to, co robi i zawsze dąży do spełnienia marzeń.

  • Nie dość, że przydatna to jeszcze ślicznie się prezentuje. Będziemy miały tę zawieszkę na uwadze 🙂

    • Kasia – Mama Freelancerka

      Tak, wygląda naprawdę wspaniale i solidnie 🙂