• Wszystko piękne 🙂 Na pewno będziemy miały na uwadze tę firmę w przyszłości 🙂

 • Ewa Dratwińska

  Piękna biżuteria 🙂

  • Katarzyna Nowak

   Też tak uważam 🙂
   A nie jesteś zainteresowana konkursem i wygraniem bransoletki? 🙂

 • Podobną zawieszkę dostałam od mojej bratowej fajna 🙂

  • Katarzyna Nowak

   Super 🙂 nie jesteś chętna do wzięcia udziału w konkursie? 🙂

 • Och jakie piękne!!! Jaka szkoda, że jesteśmy już za duże na smoczki. Ale może taką bransoletkę dla mojej Martusi jakoś by się dało zamówić?? Spojrzę! Przepiękne rzeczy, gratuluję pomysłu i talentu. Już patrzę!

  • Katarzyna Nowak

   Polecam bransoletkę, ja żałuję, że nie mam córeczki, bo taki komplecik bym sobie sprawiła 🙂 Odezwij się do Natalii, myślę, że stworzy coś wspaniałego.
   Nie chciałabyś wziąć udziału w konkursie? Zachęcam! 🙂

 • Pingback: 5 hitów wyprawki - Kokon, Whisbear, Mata, Maxi Cosi - Świat Kasiencjusza()

 • Zgłaszam się do konkursu!! 😀 Coś pięknego! Ta bransoletka jest przepiękna i z marszu polubiłam Lilly HandMade na FB! 😀
  Mam nadzieję, że dobrze zrobię, jeśli tutaj – w komentarzu – napiszę swoją odpowiedź!

  Ogólnie rzecz ujmując, jestem zdania, że mamie trudno jest podziękować. Bo jakich słów użyć, by ubrać w zdania uczucie wdzięczności, kiedy ma się w świadomości, iż moja mama kochała mnie jeszcze zanim w ogóle przyszłam na świat? A kiedy już się pojawiłam, ta cała miłość wzrosła do kolosalnych rozmiarów… i mam wrażenie, rośnie z dnia na dzień. Mama to jedna z najważniejszych ludzi w całym moim życiu, ponieważ jest ciepła, kochana, sympatyczna. Zawsze mam ochotę się śmiać, gdy pomyślę sobie, że od ponad 5 lat stara się nieprzerwanie być moją najlepszą przyjaciółką. Lecz dziękuję jej nie tylko za to, co dobre, lecz także za te mniej sympatyczne momenty w moim życiu. Mamy są nie tylko do chwalenia, ale także do kierowania. Pomagała mi, ilekroć się przewróciłam na wyboistej drodze życia… i wiem, że będzie robiła to do końca swojego życia. Teraz gdy myślę o tym wszystkim, mam jednak ochotę podziękować mojej mamie za coś innego – za to, że z jednej strony stara się odsunąć lekko na bok swoją obecność i pozwolić mi dorosnąć, a z drugiej strony nieustannie dzwoni i wypytuje się o każdy kolejny krok. I to też jest kolejny element, za który chcę podziękować. Za to, że rozmawiamy codziennie. Czasami są to krótkie zdania; czasami naprawdę nie mam ochoty z nią rozmawiać bądź nawet nie mam o czym… a mimo to, i tak serce cieszy, kiedy widzę MAMA na wyświetlaczu telefonu. Och! I jeszcze takie jedno… za to, że nauczyła mnie mówić KOCHAM CIĘ przy każdej nadarzającej się sytuacji, a nie tylko od święta!
  Jest tak dużo rzeczy, za które można podziękować… tak ciężko ubrać to wszystko w zdania, ponieważ to jest tak, jakbym chciała streścić całe swoje 21-letnie życie! Ponieważ moja mama przez cały ten czas była… nadal jest… i modlę się o to, by na zawsze była 🙂

  Aż idę do niej zaraz zadzwonić! 🙂
  Pozdrawiam!
  Marta!
  krytykbook@gmail.com

  • Katarzyna Nowak

   <3