Select Page

Prezent na Dzień Ojca

Prezent na Dzień Ojca

Prezent dla Taty

Dzień Taty już wkrótce. Warto pomyśleć o prezencie, który wzruszy, będzie pamiątką na długie lata i zawsze będzie przypominał mu o tym szczególnym dniu. Tata jest ważną osobą dla każdego z nas, podarujmy mu coś wspaniałego z tej okazji. Szukacie niebanalnego prezentu dla Dzień Taty? Mam dla Was propozycję!

Co rok staram się wymyślać prezenty, które będą przydatne. W tym roku do głównego prezentu dodatkiem będzie przepiękna fotoksiążka od Printu.

Samodzielny projekt lub praca na gotowych szablonach

Fotoksiążkę zaprojektowałam sama. Na stronie Printu znajdziecie bardzo dużo ciekawych gotowych już szablonów, co jest bardzo pomocne. Firma przygotowała szablony na każdą okazję – komunię, dzień dziecka, chrzest, a także na ten wyjątkowy dzień, jakim jest Dzień Ojca.  Jeśli chcecie możecie sami od podstaw zaprojektować książkę. Ja wybrałam okładkę twardą (do wyboru miękka lub płótno) oraz papier błyszczący (do wyboru jeszcze matowy). Samo projektowanie jest przyjemne i bardzo łatwe i każdy sobie z nim  poradzi. Do zdjęć dodawać można różne efekty oraz dowolny tekst.

Fotoksiążka

Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, w ciągu niespełna tygodnia od złożenia zamówienia fotoksiążka była już u mnie. Całość prezentuje się naprawdę pięknie. Bardzo dobra jakość wydruku – świetna głębia koloru, żywe, mocne barwy, dobrze widoczne szczegóły. Całość została perfekcyjnie wykonana, a przesyłka odpowiednio zabezpieczona.

Prezent od serca

Myślę, że taka fotoksiążka to świetny prezent na Dzień Ojca. Jest to prezent podarowany od serca, pięknie przygotowany na pewno wzruszy. Obecnie zdjęcia dla wygody raczej przechowujemy na dysku w komputerze, mało kiedy zdarza się, że je regularnie wywołujemy. Taki zbiór zdjęć z kilku lat w jednej książce to świetna pamiątka, do której zarówno Tata, jak i Wy będziecie z sentymentem wracać. To zdjęcia najlepiej pokazują relacje, uczucia, ukryte emocje. Naprawdę polecam fotoksiążkę jako prezent dla taty.

Do fotoksiążki wybrałam zdjęcia, które upamiętniają wszystkie ważne, cenne dla nas chwile – wspólne wyjazdy, mój ślub, pierwsze zdjęcia z wnukiem…

Praktyczne fotoalbumy

Mogę Wam śmiało polecić drukarnię Printu. W swojej ofercie mają również ciekawą opcję instaksiążek. Myślę, że jeszcze nie jeden raz skorzystam z ich usług – takie fotoalbumy są moim zdaniem dużo bardziej praktyczne, niż standardowe drukowanie/wywoływanie zdjęć, a w szczególności świetne jako prezent dla bliskich osób, a zwłaszcza jako prezent na Dzień Ojca, który jest będzie lada dzień. Zdecydujecie się podarować tacie fotoksiążkę?

Na koniec mam dla Was niespodziankę! Printu.pl przygotowało dla Was 47% zniżki. Ze zniżki możecie skorzystać klikając w poniższy link – kliknij tutaj. Naprawdę warto z tego rabatu skorzystać! 🙂

Autorka

Katarzyna Nowak

Mama, żona, freelancerka, fotograf, grafik, webmaster. Lubi planować. Wielbicielka książek. Na swoich zdjęciach łapie ulotne chwile. Kocha to, co robi i zawsze dąży do spełnienia marzeń.