Select Page

Szybkie przekąski marki Duda

Szybkie przekąski marki Duda

Zapracowana mama zazwyczaj nie ma czasu na długie pobyty i pichcenie w kuchni. Ja przynajmniej chcę ten czas ograniczyć i poświęcić go na coś innego. Dania w kuchni lubię szybkie, smaczne, a przede wszystkim zdrowe. Czasami, owszem, sięgam po gotową pizzę, czy pierogi z opakowania, gdy nie mam chęci, ani czasu na gotowanie. Bardzo lubię szybkie przekąski, które można po prostu wyjąć, pokroić i gotowe.

Ostatnio otrzymałam od firmy duda kilka produktów do spróbowania, ja nie szaleję na punkcie mięsa i wędlin, ale wiedziałam że moja rodzina chętnie sprawdzi jakość wyrobów 😉 Poniżej przedstawiam listę produktów, które otrzymałam do testów:

  • kindziuk dojrzewający
  • kiełbasa myśliwska
  • kiełbasa jałowcowa
  • przekąski dudusie
  • kaszanka z papryczką chili

duda

Jedną z moich ulubionych przekąsek jest hummus np. z ogórkiem lub marchewką. Kolejna to serek wiejski z otrębami. Owoce. Na szybkie przekąski lub nawet pomysł na obiad można też wykorzystać oczywiście wędliny/kiełbaski, jeśli ktoś jest fanem mięsa. Jak wiecie, ja aż tak bardzo za mięsem nie przepadam, jednak są produkty, których nie mogę sobie odmówić i gdy mam ochotę, to po prostu po nie sięgam. Jeśli już jem mięso, to staram się zwracać uwagę na skład (tak jak w przypadku innych produktów) i wybierać te naprawdę zdrowe (obecnie w jedzeniu jest mnóstwo chemii i w nie zawsze się ją ominie).

duda

Moją uwagę przykuły produkty od firmy Duda, które skład mają naprawdę świetny. Miałam okazję spróbować kilka rodzajów wyrobów Dudy, osobiście najbardziej smakował mi kindziuk dojrzewający, który mogłabym jeść codziennie. Bardzo lubię tego typu wędliny. Te, których próbowałam są w większości produktami bezglutenowymi. Prócz mnie wyroby Dudy testowała cała rodzina, a do smakoszy wędlin to oni na pewno należą. Smakowało im wszystko. Kiełbasa jałowcowa oraz myśliwska to kiełbasy mocno wysuszone, które można jeść najlepiej same jako przekąskę lub dodatek do chleba. Kiełbasa krakowska wieprzowa dobrze smakuje, jako dodatek do jajecznicy (choć nie tylko). Duduś to mała przekąska, którą można zabrać gdzieś ze sobą (moja mama uwielbia takie przysmaki). Wielbicielką kaszanki nie jestem, nie jadam jej, ale moja rodzina z chęcią ją zjadła – dodatek papryczki chili podobno sprawił, że była to jedna z lepszych w życiu, jaką jadł mój mąż.

duda

Te produkty możecie z powodzeniem kupić i wykorzystać je, jako przekąski – najbardziej od siebie polecam kindziuk, nie ukrywam, że zjadłam pół opakowania na raz. Wyroby Dudy mają dobre składy, dlatego warto się za nimi rozejrzeć. A Wy próbowaliście czegoś od firmy Duda?

Autorka

Katarzyna Nowak

Mama, żona, freelancerka, fotograf, grafik, webmaster. Lubi planować. Wielbicielka książek. Na swoich zdjęciach łapie ulotne chwile. Kocha to, co robi i zawsze dąży do spełnienia marzeń.