Płatne szablony WordPress – motywy idealne dla bloga

Sprawdzone płatne szablony do WordPressa

Bardzo lubię motywy, które pozwalają na wielokrotne wykorzystanie ich zawartości, czyli takie, które mają dużo opcji ułożenia poszczególnych sekcji. Takie rozwiązanie jest świetne, ponieważ w prosty i szybki sposób można dokonać zmian, gdy obecny układ nam się znudzi (co często się zdarza) lub chcemy zmodyfikować daną sekcję, bo nie podoba nam się lub okazuje się nieprzydatna.

Poniżej znajduje się lista sprawdzonych szablonów WordPress, które miałam okazję przetestować i zakupić dla swoich klientów. Są one bardzo intuicyjne, przede wszystkim są to przeze mnie sprawdzone szablony i wiem, że nawet początkujący będą w stanie na nich pracować i stworzą świetne strony. Wszystkie szablony płatne pochodzą ze sprawdzonego źródła – ThemeForest.

1. SEAFOOD

Seafood Company Restaurant Theme

Koszt: 49$

Motyw idealny dla freelancerów, którym zależy na przygotowaniu estetycznej strony głównej z prezentacją swoich usług, umiejętności. Pracuje się przy nim bardzo szybko, można poszczególne sekcje modyfikować, dodawać nowe, ponieważ motyw jest oparty o builder Visual Composer. Muszę też wspomnieć, że support (miałam okazję kilka razy do nich pisać) jest bardzo pomocny i odpowiada na każde pytanie.

2. PIEMONT

Magnium Themes Theme demo Piemont WordPress

Koszt: 49$

Motyw jest bardzo przyjemny, idealny dla wielbicieli minimalistycznych blogów. Największym plusem jest to, że można z jednego motywu stworzyć właściwie kilka różnych wyglądów bloga, można więc wygląd, co jakiś czas zmieniać bez konieczności kupowania nowego motywu, opierając się ciągle na tym samym, który dobrze znamy.

3. HIGHER PLACE

Higher Place Blog Magazine WordPress Theme Preview ThemeForest

Koszt: 19$

Tak, jak wyżej ten motyw również ma mnóstwo opcji ułożenia. Fantastycznie sprawdzi się na bloga, do dyspozycji mamy też motyw magazynowy, będzie też ładnie wyglądał na stronie firmowej np. fotografa.

4. WRITEPRESSS

Writepress Personal Blog and Magazine WordPress Theme Preview ThemeForest

Koszt: 19$

Minimalistyczny motyw, mnóstwo opcji ułożenia sekcji, pięknie wyróżnione są w nim zdjęcia wyróżniające, więc na pewno będzie ładnie komponował się z Waszymi autorskimi zdjęciami

5. BIRCH

Birch by Theme Canon

Koszt: 29$

Bardzo dobry motyw, który będzie świetnie dopasowany do blogów podróżniczych, lifestylowych. W różnoraki sposób można zmieniać układ wpisów, sliderów. Motyw ma też kilka ciekawych dodatków m.in. karuzela wpisów w stopce.