Select Page

Moje publikacje

„Dźwięki wspomnień” to mój debiut. Moje własne dzieło, nad którym dużo pracowałam, które jest moim „dzieckiem”, z którego jestem dumna i które kocham. To spełnienie moich marzeń. Mam nadzieję, że Wasze książkowe i nie tylko marzenia też uda Wam się spełnić – trzeba o nie walczyć i bardzo mocno tego chcieć!

 

Więcej informacji możecie przeczytać tutaj .
 
Recenzje – dziękuję!
„Dźwięki wspomnień”:
*
„Opowiem Ci” – co to jest? 
To moja publikacja zawierająca dwa opowiadania, jedno to wygrana w konkursie u Awioli „Mój najlepszy flirt” (ja na samym początku nazwałam je „Opowiem Ci”), a drugie to „Lepszy początek”.
Jak je otrzymać? 
 
Zasady są bardzo proste. Wystarczy napisać w komentarzu swojego maila albo napisać bezpośrednio do mnie, jeśli macie ochotę oczywiście przeczytać w formie elektronicznej (wszystko zrobiłam sama, począwszy od projektu okładki, do zdjęć na niej, aż do samej treści, formatowania, korekty etc.) moje dwa krótkie opowiadania. Zapewniam Was, że w miarę moich możliwości szybko otrzymacie je w swoich skrzynkach. Jeśli przeczytacie „Opowiem Ci” i będziecie chcieli się podzielić swoją opinią zapraszam do podzielenia się ze mną swoją opinią (mail, facebook, komentarz, lubimyczytac etc.), to wiele dla mnie znaczy.
„Opowiem Ci” jest dla Was, z dedykacją (dość długą), podziękowaniami i krótkim wstępem.
Internetowe recenzje „Opowiem Ci” – dziękuję:
 
 
Dziękuję też za wszystkie wiadomości prywatne!