O MNIE

O MNIE

mf_1

Cześć!

Mam na imię Kasia. Ukończyłam studia licencjackie na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie – kierunek socjologia, specjalność multimedia i komunikacja społeczna. Zawodowo zajmuję się tworzeniem stron/sklepów/kursów internetowych, projektowaniem graficznym oraz fotografią.

W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, które towarzyszą mi odkąd pamiętam. Interesuję się również filmemserialem, muzyką i jak każda kobieta lubię kosmetyki oraz modę. Uwielbiam podróżować i staram się to robić, kiedy tylko czas mi na to pozwala. Mam wiele marzeń i ciągle dążę do ich spełniania.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną oraz mamą Antosia (ur.14.12.2016). Rodzina ma dla mnie ogromne znaczenie.

Nie ma porażek, są tylko informacje zwrotne.

Swoje hobby połączyłam z pracą i była to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Prowadzę działalność Media in Motion. Pomogłam wielu osobom stworzyć miejsce w sieci, o jakim marzyły. Udowadniam, że nie ma rzeczy niemożliwych; uczę, motywuję, pokazuję jak radzić sobie ze swoją stroną. Kocham projektować, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dlatego nie znajdziesz u mnie gotowców. 

Jeśli jesteś zagubiony, boisz się lub nie wiesz, jak i od czego zacząć przygodę ze swoją stroną – jestem tu dla Ciebie. Przeprowadzę Cię przez wszystkie etapy, opowiem, co możemy wspólnie stworzyć, bo nad projektem pracujemy wspólnie; jest to dla mnie bardzo ważne, abyś miał udział w budowaniu Twojej strony, logo, czy sklepu.

Wiele osób boi się zacząć, po prostu przestaje działać lub poddaje się już na samym początku. Chcę Ci uświadomić, że nie ma się czego bać, z odpowiednimi narzędziami i podstawami, których Ci dostarczę, zajdziesz daleko. Pracujemy w przyjaznej atmosferze, nikt nie czuje się skrępowany, zawsze na każdym etapie możesz mnie o wszystko zapytać, więc nie musisz się niczego obawiać. Z moją pomocą sobie poradzisz.

mf_2

„If you are afraid of criticism – say nothing, do nothing, BE nothing”.

Moja misja:

pomoc w budowaniu firmy online - zaprojektowanie i wdrożenie strony/sklepu/kursu, identyfikacja wizualna
pomoc w oswojeniu się ze stroną, bo nie taki diabeł straszny, jak go malują; ja daję Ci narzędzia i podstawy, Ty rozwijasz swój biznes
dotarcie do blogerów, małych przedsiębiorstw i fundacji, aby pomóc im rozpocząć przygodę z profesjonalną stroną
udowodnienie, że da się pogodzić bycie mamą z własnym biznesem - na macierzyńskim da się rozpocząć i rozwinąć firmę

Kontakt: kate.meres@gmail.com Zawsze staram się odpowiadać w ciągu 24h.